Aktualita
1. 4. 2021
Výrobníky ledu BREMA

***Garance nejnižší ceny na internetu***

Pokud na jiných internetových stránkách naleznete stejný výrobník ledu zn. BREMA s nižší cenou, tak dodržíme cenu, kterou jste nalezli na konkurenčních stránkách + Vám zdarma věnujeme láhev kvalitního vína.


Více...
Hlavní strana >> Klimatizace

Klimatizace

FOTOGALERIE - Realizované stavby - KLIMATIZACE

Splitové, multisplitové systémy

Klimatizace HAIER

Klimatizace HAIER

Klimatizace HAIER

Klimatizace HAIER

Klimatizace HAIER

Klimatizace HAIER

Klimatizace HAIER

Splitové a multisplitové systémy firmy Haier jsou dostupné v chladicích výkonech od 2,0 do 15,2 kW jako přístroje pro chladicí a topný provoz se spuštěním tepelného čerpadla. Vnitřní jednotky harmonicky zapadnou do každého prostředí. Mají velmi tichý provoz. Novinkou jsou multisplitová zařízení s digitálním frekvenčním měničem, který zajišťuje vysoké energetické úspory.

Klimatizace HAIER

Vnitřní jednotky splitsystému mohou být nejčastěji v nástěnném provedení určené k zavěšení na zeď s výfukem vzduchu dolů a dopředu, v podstropním provedení k zavěšení na konstrukci stropu, v parapetním provedení k upevnění na zeď nad podlahu s výfukem vzduchu nahoru a dopředu, v kazetovém provedení určené k zabudování do podhledu nebo určené k připojení na vzduchotechnické potrubí, kterým je prostřednictvím výustek zajištěna ovládacím panelem, na kterém lze nastavit požadovanou teplotu v místnosti, otáčky ventilátoru, případně další parametry.
X-multi - multisplitové systémy

obrázek

Haier X-multi je DC inverterový - multisplitový systém který byl vyvinut speciálně pro malé a střední použití. Systém spojuje všechny výhody inverterové technologie do jednoho malého, flexibilního a cenově výhodného systému:

  • K životnímu prostředí šetrné chladivo R 410A
  • Na energii úsporný provoz rozšířenou inverterovou technologií
  • Velký počet různých vnitřních jednotek od 2,5 až do 5 kW
  • Velká flexibilita díky možným délkám trubicového vedení do 50 metrů pro chladicí obvod
  • Poruchová diagnóza a automatické znovunaběhnutí po výpadku proudu
  • Nezávislé řízení každé vnitřní jednotky oddělenými dálkovými ovládáními
  • Topení tepelným čerpadlem do -15°C & chlazení do 0°C
  • Až 70uacute;sporu provozních nákladů na vytápění

obrázek

Klimatizace HAIER
Klimatizační systémy pro administrativní budovy MRV II

obrázek

Systémy MRV II pracují podobně jako splitsystémy s přímým výparem chladiva a umožňují napojení vnitřnímch jednotek až do chladicího výkonu 135 kW. Nová generace již disponuje komplresory s DC frekvenčbním měničem což umožňuje nastavit výkon jednoho kompresoru od 2kW do 45kW. Vnitřní jednotky mohou být v provedení nástěnném, podstropním, kazetovém (do podhledu), satelitním (do podhledu), nebo do VZT potrubí. Rozvod potrubí chladiva je řešen páteřním potrubím, ze kterého vedou odbočky k jednotlivým vnitřním jednotkám. Maximální délka potrubí chladiva k nejvzdálenější vnitřní jednotce může být až 150m.

Klimatizace HAIER