Aktualita
2. 1. 2017
Výrobníky ledu BREMA

***Garance nejnižší ceny na internetu***

Pokud na jiných internetových stránkách naleznete stejný výrobník ledu zn. BREMA s nižší cenou, tak dodržíme cenu, kterou jste nalezli na konkurenčních stránkách + Vám zdarma věnujeme láhev kvalitního vína.


Více...
Hlavní strana >> Čističky vzduchu

Čističky vzduchu

Čistý vzduch má osvobuzující efekt - zažijte ho také

Stále častěji zjišťujeme, že veškeré druhy problémů, jako jsou bolesti hlavy, podráždění očí a průdušek, ztráta soustředění a únava, mohou být důsledkem znečištění vzduchu ve vnitřních prostorách. Měření ukazují, že vzduch v kancelářích, školách, nemocnicích, pohostinstvích, klubech, restauracích apod. je často znečištěn více než vzduch mimo tyto prostory. V uzavřených prostorách se vznáší miliony neviditelných nebezpečných částic, včetně prachu, mikroorganizmů, jako jsou bakterie, viry, a plísně, pylu, vlasů, aerosolů a také cigaretového kouře. V průměru každá stráví ve vnitřních prostorách 90 procent času...!

obrazek

Ideální klima je klima Euromate

Čističky vzduchu Euromate odstraní veškeré druhy znečištění a ukončí nepříjemné diskuze o kouření v místnostech. Svou jedinečnou technologií přispívají ke zdravějšímu prostředí, ve kterém se každý cítí lépe a aktivněji. Čističky vzduchu Euromate mají výrazně pozitivní vliv na pracovní výkon, produktivitu a snížení absencí z důvodu nemoci. Vaše volba Euromate zdůrazní váš zájem o zdraví a spokojenost Vašich návštěvníků a zaměstnanců.

Jedinečný výkon

Od svého založení v roce 1975 získala značka Euromate celosvětově dobrou pověst svými elektrostatickými čističkami vzduchu především díky nepřetržitým investicím, výzkumu a inovačnímu myšlení. Nový výměnný filtr Euromate je vyroben z obzvlášť odolného materiálu, který je složen tak, aby vznikla co nejúčinější pracovní plocha. Výsledek: malý odpor vzduchu a vysoká kapacita zachycování nečistot. Filtry jsou opatřeny antibakteriální vrstvou pro preventivní zamezení růstu bakterií. Díky důmyslnému systému odstraňují čističky vzduchu Euromate částice nečistot výrazně lépe než tradiční čističky vzduchu.

Dokonalé čištění vzduchu v každé situaci

Čističky vzduchu Euromate uspokojí Vaše specifická přání a požadavky. Instalace každé čističky je snadná a může být provedena kdekoli. Čističky Euromate jsou vhodné do každého interiéru díky svému dokonalému designu. Vybrat si můžete z řady unifikovaných modelů: Grace, VisionAir1 a VisionAir2. Grace je příjemný, samostatně stojící model dodávaný v sedmi barevných provedeních. Modely VisionAir1 a VisionAir2 je možno umístit na strop nebo do podhledu, případně pověsit na stěnu nebo do stěny zabudovat. VisionAir1 může být navíc umístěn na stojanu. Čističky vzduchu Euromate svou funkci vykonávají stylově. A tiše. Hladina hluku je nižší než u stolního počítače. Vše dýchá komfortem...

cisticka

Čistý vzduch s příjemnou vůní

Každá čistička vzduchu Euromate je vybavená aktivním uhlíkovým filtrem pro odstarnění nepříjemných zápachů. Modely VisionAir1 a VisionAir2 jsou standartně dodávány s vůní FreeBreeze. Proto vyčištěný vzduch bude vždy příjemně vonět.

Údražba filtrů: snadná pro každého

Jednou z našich priorit při navrhování nových čističek vzduchu s výměnnými filtry byla snadná odsluha. Znečištěné filtry je možné kdykoli nahradit čistými. X-Charger, který je standartním příslušenstvím každé čističky VisionAir1 a VisionAir2, indikuje, kdy je třeba jednorázový filtr vyměnit.

Možnost rozšíření dle Vašich požadavků

  • OdourFree - Pokud je třeba odstraňovat pronikavější zápachy, je možné doplnit VisionAir1 a VisionAir2 filtrem OdourFree. Nejedná se o nadbytečný přepych. Oceníte jej např. v plně obsazených zasedacích místnostech, sanatoriích, stravovacích zařízeních a pohostinstvívh nebo jiných frekventovaných místech .
  • SterilAir - Ultrafialové světlo dokonale ničí mikroorganismy, jako jsou bakterie, viry a plísně. Lze říci, že použitím zařízení SterilAir je vzduch dokonale sterilizován a tím je vyřešena řada problémů s mikroorganismy v interiérech. Oblastmi využití jsou především zdravotnická zařízení a kancelářské budovy, kde je třeba snížit dopad škodlivých mikroorganismů na lidský organismus.
  • AirMonitor - AirMonitor automaticky zajišťuje optimální úpravu vzduchu. Po zapnutí pracuje čistička vzduchu samostatně a nevyžaduje další obsluhu. AirMonitor měří průběžně znečištění a dle výsledků měření řídí otáčky ventilátoru, takže odpadají starosti s ovládáním čističky vzduchu.

cisticka

Technické parametry a ceny čističek vzduchu

Typ čističky Grace VisionAir1 VisionAir2
Modely čističek HEPA*, Electrostatic**, Dental*** Mediamax**, ElectroMax*** Mediamax**, ElectroMax***
Objem místnosti 90 až 100 m3 225 až 300 m3 450 až 600 m3
Průtok vzduchu 395 až 495 m3/hod 1000 až 1150 m3/hod 2000 až 2300 m3/hod
Rychlosti ventilátorů 3 4 4
Typy filtrů *Předfiltr
Jednorázový filtr
Aktivní uhlíkový filtr
*Předfiltr
Jednorázový filtr
Aktivní uhlíkový filtr
*Předfiltr
Jednorázový filtr
Aktivní uhlíkový filtr
**Předfiltr
Elektrostatický filtr
Aktivní uhlíkový filtr
**Předfiltr
Elektrostatický filtr
Aktivní uhlíkový filtr
**Předfiltr
Elektrostatický filtr
Aktivní uhlíkový filtr
***Předfiltr
Elektrostatický filtr
Aktivní dentální filtr
***----- ***-----
FreeBreeze NE ANO ANO
Ovládání Na jednotce IČ dálkové
AirMonitor (volitelně)
IČ dálkové
AirMonitor (volitelně)
Možnosti montáže Volně stojící Volně stojící
VisionDisplay (příslušenství)
Na stěnu nebo do stěny
Na strop nebo do podhledu
Na stěnu nebo do stěny
Na strop nebo do podhledu
Počet barev 7 - šedá, žlutá, západní červená
denní modrá, noční modrá
zelená, podzimní červená
2 - bílá, bronz 2 - bílá, bronz
Volitelné doplňky ----- OdourFree
SterilAir (2 trubice)
AirMonitor
OdourFree
SterilAir (2 trubice)
AirMonitor
Rozměry 850 x 380 x 290 mm 630 x 620 x 290 mm 630 x 1050 x 290 mm
Max. montážní výška ----- 210 mm 210 mm
Hmotnost 13 kg 14 kg 24 kg
Napájení 230 V, 50 Hz 230 V, 50-60 Hz 230 V, 50-60 Hz
Spotřeba jednotky 60 W 90 W 190 W
Spotřeba UV lampy ----- 22 W 44 W
Záruka 24 měsíců 24 měsíců 24 měsíců